UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie mam pewności, być może lokalizacja Urzędu Miar i Wag nie zmieniła się; nie mniej jednak do wybuchu w 1913 nie doszło we "wzorcowo odrestaurowanym" (raczej śmiem wątpić) budynku z 1926 roku (!).

Bob B.

Anuluj