UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Śmieszne!!Dwóch przeciwników w wyborach prezydenckich ramię w ramię obok siebie na trybunie. Jednak polityka i ludzie w niej tkwiący to szambo. Dbałość o własne tyłki-to ich nadrzędny cel. Szkoda jednostki!!!!
ja-ek