UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

no i dopieli swego!!! 13n pulk mial zostac i cvo? wybory sie skonczyly i jednostki tez nie ma!!! slowa rzucane w bloto!!!!


Anuluj