UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to co działo sie w szatni to zwyczajna kpina. wystarczająca ilośc numerków dla wszystkich gości. kutki wieszane jedna na druga na prowizorycznym wieszaku. pomieszczenie w którym gromadzone były ubrania nie zasługuje nawet na miano szatni. skoro to ma byc siedziba EOK to musi być stosowna szatnia taka jak w teatrze np. a to ze media dostają darmowe wejściówki zeby tylko ktoś napisał o koncertach tez nie jest żadną tajemnica.

Slawsja

Anuluj