UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie robią filgharmonii człowieku bo OLSZTYN taka posiada i NIKT nie da kasy na to aby tutaj to robić, pomysl logicznie
Nie robią filgharmonii człowieku bo OLSZTYN taka posiada i NIKT nie da kasy na to aby tutaj to robić, pomysl logicznie