UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Salka na imprezę dla 130 tys miasta. KPINY. Kiedy budowa budynku filharmonii w Elblągu i wreszcie była by konkretna sala koncertowa. Przestańmy być zacofanym miastem. -Miłośnik muzyki poważnej i rozwoju Elbląga!!!!!


Anuluj