UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wkrótce po uruchomieniu browar elbląski produkował znaczne ilości piwa, które cieszyło się uznaniem wielu koneserów tego napoju. Szczególnie za dyrektorowania Maxa Hardt’ a (zm. 1905) i Roberta Sy, który w 1909 r. odszedł na emeryturę. Ostatnim, dyrektorem browaru (czynnym w zakładzie już od 1897) był Johannes Adischkewitz, który kierował produkcją wspólnie z Georgem Geppe i Alexandrem Müller’ em. Adischkewitz był tutaj do 1945 r.
erg.