UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już dawno w Elblągu nie było tylu mieszkańców na uroczystościach patriotycznych, myślę, że przerosło to również oczekiwania organizatorów. Czyżby coś drgnęło w naszym mieście ? pomysł przedmówcy aby wymienić z nazwiska wyróżnionych- chyba ryzykowny na portalu można narazić się na drwiny wiecznie niezadowolonych choć dla wielu mogłoby być zaskoczeniem, że stali tam ich znajomi to w dużej mierze również mieszkańcy elblaga

e-g

Anuluj