UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
takie święto nie ma sensu dopóki nie będzie rządu który będzie działał dla dobra naszej Ojczyzny i jej Obywateli a nie żeby naszym żyło się lepiej KOLESIOSTWO
takie święto nie ma sensu dopóki nie będzie rządu który będzie działał dla dobra naszej Ojczyzny i jej Obywateli a nie żeby naszym żyło się lepiej KOLESIOSTWO