UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

takie święto nie ma sensu dopóki nie będzie rządu który będzie działał dla dobra naszej Ojczyzny i jej Obywateli a nie żeby naszym żyło się lepiej KOLESIOSTWO


Anuluj