UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszystko fajnie opisane a gdzie są nazwiska tych co dostali medale i na nie zasłużyli, a nawet czasem życie narażali? Mnie również się podobał obchód tej uroczystości jednakże źle było zorganizowane miejsce dla obywateli miasta, ale to przecież standard!


Anuluj