UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do przedmówcy: Nie bluźnij człowieku. To było najfajniejsze Święto Niepodległości w Elblągu do tej pory. Harcerze! Gra terenowa - pierwsza klasa. Pomysł z marszem i wystąpienie Piłsudskiego, Dmowskiego, Paderewskiego i Nowaczyka - suuuper!!! Wojsko! Orkiestra!! Gratulacje!

DDZ

Anuluj