UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do przedmówcy: Nie bluźnij człowieku. To było najfajniejsze Święto Niepodległości w Elblągu do tej pory. Harcerze! Gra terenowa - pierwsza klasa. Pomysł z marszem i wystąpienie Piłsudskiego, Dmowskiego, Paderewskiego i Nowaczyka - suuuper!!! Wojsko! Orkiestra!! Gratulacje!
DDZ