UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A moze cos na temat cmentarz przy ul. Sadowej/tego gdzie jest lapidarium/. Czytalem, ze nie zachowala sie fotografia sprzed 1945r. Ciekawa nekropolia1w internecie sa informacje, ale skape. Dziekuje za informacje. jacek

jacek01

Anuluj