UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jestem starym mieszkańcem tego niegdyś pięknego miasta (nie tylko Pruskiego ale jak historia mówi przez wiele wieków również Polskiego) i bardzo mi się podoba forma przekazania informacji życia mieszkańców naszego miasta na forum portelu. Proszę o więcej. Jestem pod wrażeniem wiadomości wielu internautów na temat ELBLĄGA P. S mieszkałem na al. Grunwaldzkiej tuż za tzw. Starostwem znam tam każdy zaułek. Pozdrawiam erga, elblingera oraz wszystkich miłośników naszego miasta. Andul

andul

Anuluj