UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
hahaha mowilem ze kolosow strzeli. .. do OLIMPI go dac a nie w 2004!!!TYLKO OLIMPIA W ELBLAGU!!!!CONCORDI NIE MA>>>haha
hahaha mowilem ze kolosow strzeli. .. do OLIMPI go dac a nie w 2004!!!TYLKO OLIMPIA W ELBLAGU!!!!CONCORDI NIE MA>>>haha