UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

hahaha mowilem ze kolosow strzeli. .. do OLIMPI go dac a nie w 2004!!!TYLKO OLIMPIA W ELBLAGU!!!!CONCORDI NIE MA>>>haha


Anuluj