UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby mecz przełożyli nie byłoby 1000 osób bo na A8 było 200 głów. .. Brawo dla elbląskich drużyn za stworzone widowisko.


Anuluj