UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby mecz przełożyli nie byłoby 1000 osób bo na A8 było 200 głów. .. Brawo dla elbląskich drużyn za stworzone widowisko.
Gdyby mecz przełożyli nie byłoby 1000 osób bo na A8 było 200 głów. .. Brawo dla elbląskich drużyn za stworzone widowisko.