UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mój znajomy został wyrzucony z A8 był za słaby, a dziś w Olimpii 2004 istnieje zespół juniora starszego, który wygrał ligę i ograł pewną Olimpię Elbląg. Szacunek dla trenera Darka Tyburskiego, który z grupy chłopców pozbieranych z podwórek przez trzy lata zrobił zespół, który wygrywa z Ostródą, Jeziorakiem, Olimpią, Zatoką. Brawo to on jest dla mnie trenerem roku w naszym mieście