UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłem na wszystkich obiektach elbląskich i oprócz stadionu Olimpii 2004 wszędzie czas się zatrzymał. Brak gospodarza. Conaca wczoraj nawet nie skosiła trawy tam gdzie siedzą i stoją kibice nie mówię o liściach i o czystości sedzisk. Szacunek dla Olimpii 2004 tam widać gospodarza. Wszystko zadbane wyczyszczone skoszone. To wizytówka naszego miasta. Fajnie byłoby gdyby awansowali, bo widać że organizacyjnie są przygotowani do takiego wyzwania.

Colo

Anuluj