UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miło oglądać mecze przy takiej licznej grupie kibiców. Co do gry dziewczyn- po co to nerwy- ten mecz można było wygrać 6-8 punktami przewagi. Jak dla mnie więcej fuksów niż dobrej gry!!!!!
Kibic od lat
Miło oglądać mecze przy takiej licznej grupie kibiców. Co do gry dziewczyn- po co to nerwy- ten mecz można było wygrać 6-8 punktami przewagi. Jak dla mnie więcej fuksów niż dobrej gry!!!!!
Kibic od lat