UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miło oglądać mecze przy takiej licznej grupie kibiców. Co do gry dziewczyn- po co to nerwy- ten mecz można było wygrać 6-8 punktami przewagi. Jak dla mnie więcej fuksów niż dobrej gry!!!!!

Kibic od lat

Anuluj