UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Klub kibica wymiata :), Mecz był fajny poziom wyrównany ale najważniejsze jest zwycięstwo i ta radość po nim
Jasność niezalogowany
Klub kibica wymiata :), Mecz był fajny poziom wyrównany ale najważniejsze jest zwycięstwo i ta radość po nim
Jasność niezalogowany