UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Äusserer Georgendamm, czyli Zewnętrzna Grobla św. Jerzego. W drugim dziesięcioleciu przemianowano jej nazwę na HindenburgStrasse, którą to nosiła do 1945r. W latach 1945-1956 była to ulica Stalina, dopiero później przemianowano ją na marsz. J. Bema :)

bastek

Anuluj