UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten klub z roku na rok gra coraz gorzej, juz wkrotce spadna do 3 ligi. Biernosc i nieudolnosc dzialaczy, ktorzy zamiast wzmacnianc zespol oslabiaja go juz wkrotce "zaprocentuje".
Ten klub z roku na rok gra coraz gorzej, juz wkrotce spadna do 3 ligi. Biernosc i nieudolnosc dzialaczy, ktorzy zamiast wzmacnianc zespol oslabiaja go juz wkrotce "zaprocentuje".