UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten klub z roku na rok gra coraz gorzej, juz wkrotce spadna do 3 ligi. Biernosc i nieudolnosc dzialaczy, ktorzy zamiast wzmacnianc zespol oslabiaja go juz wkrotce "zaprocentuje".


Anuluj