UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wiedząc o tym przed rozpoczęciem ligi, że potencjał zespołu jest słaby, a może brak właściwego przygotowania dlaczego robicie kibicom nadzieję na grę w barażach. Żeby grać w barażach trzeba sobą coś przedstawiać sportowo, a ta ekipa żeby się tylko potrafiła utrzymać co nie będzie łatwe. Przykre to lecz prawdziwe i boli nas kibiców, że ręczniacy po kopaczach z A8 to kolejni chłopcy do bicia.
Kibic.