UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To następne mecze bez rozgrywającego? Słabo to widzę. A tak przy okazji, to jednemu z graczy przydałby się kontakt z psychologiem sportowym, bo przy jego warunkach fizycznych i umiejętnościach, powinien miażdżyć rywali na boisku, a niestety nie daje drużynie tyle, ile mógłby; )

znafca

Anuluj