UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo chłopaki!!! Miasto powinno zainteresować się koszykówką w naszym mieście, bardzo dużo ludzi przychodzi kibicować na mecze III ligi brakuje dla nich miejsca. Funkcjonuje liga amatorska koszykówki, której organizatorzy mają problem ze znalezieniem hali na rozgrywanie meczy. W lidze jest 13 zespołów a miało być jeszcze więcej - brak hali. Promujmy sport w naszym mieście.
adamos