UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Naprawdę szkoda, że większość Elblążan po tylu latach nadal nie zna się na podstawach tańca i że to nie jest olimpiada, że liczy się tylko podium. Szóste miejsca naszych par są bardzo dobrymi miejscami!
Naprawdę szkoda, że większość Elblążan po tylu latach nadal nie zna się na podstawach tańca i że to nie jest olimpiada, że liczy się tylko podium. Szóste miejsca naszych par są bardzo dobrymi miejscami!