UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Naprawdę szkoda, że większość Elblążan po tylu latach nadal nie zna się na podstawach tańca i że to nie jest olimpiada, że liczy się tylko podium. Szóste miejsca naszych par są bardzo dobrymi miejscami!


Anuluj