UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
25 lat klubu Jantar. Gratulacje dla rodziny Czyżyków. Szkoda tylko, że na tak ważną imprezę zapomnieli zaprosić tancerzy, dzięki którym klub przez tyle lat istniał i istnieje. Szkoda, że nie zostali zaproszeni rodzice, którzy przez wiele lat łożyli na utrzymanie klubu. Najważniejsi byli obecni sponsorzy. Bez względu na wszystko należą się im podziękowania.