UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

-jestem tez za wydaniem ksiazki. w Elblagu sie urodzilem i tu zyje, juz 57 lat. ale nie znam historii miasta/czy ono bylo niemieckie czy jest polskie/-


Anuluj