UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

niech ten "Skarb" oczywiście wyda książkę o Elblągu, ale tylko w Berlinie, i tylko po niemiecku aby Polakom nie mieszać w mózgach.


Anuluj