UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
niech ten "Skarb" oczywiście wyda książkę o Elblągu, ale tylko w Berlinie, i tylko po niemiecku aby Polakom nie mieszać w mózgach.
niech ten "Skarb" oczywiście wyda książkę o Elblągu, ale tylko w Berlinie, i tylko po niemiecku aby Polakom nie mieszać w mózgach.