UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Świeciła pustkami?! W niedziele było najmniej, bo jakieś 2000 ludzi. Żeby na mecze piłki ręcznej przychodziło regularnie 300,to byłoby super.
Martin T
Świeciła pustkami?! W niedziele było najmniej, bo jakieś 2000 ludzi. Żeby na mecze piłki ręcznej przychodziło regularnie 300,to byłoby super.
Martin T