UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Świeciła pustkami?! W niedziele było najmniej, bo jakieś 2000 ludzi. Żeby na mecze piłki ręcznej przychodziło regularnie 300,to byłoby super.

Martin T

Anuluj