UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda, że widownia świeciła dość znaczną pustką. Można zadać pytanie, dlaczego tak się stało ? Czy elblążanom "przejadł" się taniec towarzyski, obserwowany z widowni ? Czy może bilety były za drogie ? Można również żałować, że tancerze z Jantara nie potrafili podjąć rywalizacji z ich przeciwnikami. Szóstych miejsc elbląskich par nie można uważać za sukces. Czyżby kryzys w Jantarze ?