UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiepski żart, jeśli chodzi o "bardzo dobre" szóste miejsce elbląskiej pary ! Bardziej mi tu pasuje określenie PORAŻKA elbląskich tancerzy z Jantara !


Anuluj