UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pani Kaszubska - a moze by tak, gwoli reporterskiej zetelnosci, poda jkis tytul i jakies nazwisko kopozytora. .. ?

motzart

Anuluj