UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To pierwszego komentarza. Akurat się mylisz, z ta normalnoscia w innych krajach. Normalnie zyją tylko tambylcy, Polak to czy na obyczyźnie czy w Polsce zawsze marnie zyje (a szczególnie maruderzy z Elbląga, którzy niczym nie potrafia sie cieszyc, a jedyne co potrafia to marudzić, wyszydzać i użalać nad sobą, zamiast wziąc się za robote i zrobić coś pożytecznego dla miasta czy dla ludzi, albo chociaż dla samego siebie)!
AmazonekEB