UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Popieram i dodam czy zostaną wyremontowane wodospady bo jest ich trzy, dwa działają i jedna duża ściana po której za czasów dawnych Elblążan płynęła woda stoi i czeka a mowa o ścianie nad nią mostek na przeciwko kąpieliska miejskiego. Mamy atrakcję turystyczną tylko nie dbamy o nią. Ciekawi mnie też czy z tym remontem rzeczki ruszą też prace z przebudowa amfiteatru na Dolince. Bo u nas jedno się buduje drugie rujnuje lub to co zbudowano. OBIECANO REMONT amfiteatru.