UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Planowany koniec inwestycji-czerwiec 2014,czyli skonczą w pażdzierniku 2015.Taka prawda niestety. Realia(elbląskie). Ps. Plac zabaw, który był przy wodospadzie, mogliby przywrocić. Coś obiecali, ale cisza. O amfiteatrze nie wspomnę.
Uwielbiam dolinkę