UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko błagam, niech te nowe ścieżki rowerowe nie będą po prostu czerwonym polbrukiem. Niech władze zrobią sobie wycieczkę do Gdańska i zobaczą, np. przy Galerii Bałtyckiej, jak powinny wyglądać dobre ścieżki rowerowe. Pozdrawiam.
Rowert