UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko błagam, niech te nowe ścieżki rowerowe nie będą po prostu czerwonym polbrukiem. Niech władze zrobią sobie wycieczkę do Gdańska i zobaczą, np. przy Galerii Bałtyckiej, jak powinny wyglądać dobre ścieżki rowerowe. Pozdrawiam.

Rowert

Anuluj