UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłem, siedziałem na końcu sali i nie widziałem żeby ktoś wychodził z koncertu przed czasem, poza jednym panem z dwójką dzieci - synek pokładał się z nudów.

zw

Anuluj