UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Obok mnie siedziała para lekko starsza narzekali, że są dzieci a oni przyszli na koncert. Szanowni Państwo, trzeba czytać! na co się przychodzi( potem wyszli). Koncert doskonały a dzieci zachowywały się naprawdę dobrze-też zależało od wieku. Wspaniała inicjatywa.


Anuluj