UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widzę, że pan "pełna porażka" nie ma małych dzieci, albo się nimi nigdy nie zajmował. Koncert był świetny, również dla dorosłego, bałem się, że zderzenie energii mojego trzylatka z misternym planem okaże się katastrofą, ale przeciwnie, orkiestra oraz prowadząca dali radę, a dziecko uspokoiło się pod wpływem muzyki. Tak trzymać :)

~thag

Anuluj