UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie kumam o co chodzi z tą profilaktyka?? moja mama poszła na badanie mammografem wykryli guzka no i. .. .zaczęło się Elbląg wysłał do Gdańska bo tu nie ma sprzętu, wróciła do E-g chcieli wyciąć całą pierś ale żeby tego nie robić trzeba było za badanie w Malborku (bo tam najbliżej jest specjalny rezonans) zapłacić 700 zł i podpisać oświadczenie że badanie wykonuje się na własny koszt i rezygnuje z usług NFZ! Wycieli małego guzka 0,6cm po 6 tygodniach kolejne badanie wykryli kolejny tym razem 5cm na 5 cm!!!! jeden z lekarzy powiedział że trzeba było go nie ruszać! wszystko trwa już pół roku! do dupy z tym wszystkim!! zaczynamy latać prywatnie!!

mam dosyć!!!

Anuluj