UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kochamy życie, da się to zauważyć żyjąc za granicą, w Polsce raczej nie kochamy życia, albo tylko CI kochają co nie zaznali normalności w innym kraju
Qwader
Kochamy życie, da się to zauważyć żyjąc za granicą, w Polsce raczej nie kochamy życia, albo tylko CI kochają co nie zaznali normalności w innym kraju
Qwader