UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kochamy życie, da się to zauważyć żyjąc za granicą, w Polsce raczej nie kochamy życia, albo tylko CI kochają co nie zaznali normalności w innym kraju

Qwader

Anuluj