UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"rozruszali elbląską publikę i zapewnili świetną zabawę. " co widać na załączonych zdjęciach hehe pogo, że szał. miejsca nie ma; ) oj sulich sulich. Byłeś na tej imprezie'?


Anuluj