UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
b. często przeglądam zdjęcia elbląga z minionego okresu. widać na nich wspaniałą architekturę elbląga i wspaniałe budowle. po za granicami miasta to przeciętność dnia codziennego jak dzisiaj. dawniej handlowano sianem i słomą w mieście bo taka była rzeczywistość. dzis można spotkać w mieście pseudo zabłocone fury pseudo kibiców błota udających możnych miasta i celowo nie myjących swego krążownika błota. wracając do minionego okresu właściciel brudnego konia nie wjechał by furmanką do miasta gdyż stał by się pośmiewiskiem mieszczan.
MIŁOSNIK MINION EGO OKRESU