UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak najbardziej tak było -pięknie, wzruszajaco czasami, a przede wszystkim profesjonalnie. Plus dla organizatorów za napój ogrzewający.
Jak najbardziej tak było -pięknie, wzruszajaco czasami, a przede wszystkim profesjonalnie. Plus dla organizatorów za napój ogrzewający.