UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Uważam, że decyzje jakie zapadły w ostatnich dniach były słuszne, nie stac Startu na dwie drużyny to trzeba budowac jedną ale mocną. Wczoraj do 42 minuty wyglądało to pozytywnie. Mimo, że mecz zakończył się wysoką porażką nie można z tego robic tragedii. Gdy wrócą wszystkie kontuzjowane myślę, że powalczymy jeszcze o pierwszą ósemkę a na razie niech ogrywają się młode.
PG