UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zgadzam się z oceną TREVORA, jest jak najbardziej obiektywna. No cóż zostaje poczekać na lepsze czasy, aby tylko dziewczyny utrzymały się w ekstraklasie?

kibicuję aktywnie

Anuluj