UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zgadzam się z oceną TREVORA, jest jak najbardziej obiektywna. No cóż zostaje poczekać na lepsze czasy, aby tylko dziewczyny utrzymały się w ekstraklasie?
kibicuję aktywnie
Zgadzam się z oceną TREVORA, jest jak najbardziej obiektywna. No cóż zostaje poczekać na lepsze czasy, aby tylko dziewczyny utrzymały się w ekstraklasie?
kibicuję aktywnie