UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zapowiedzi Frąckiewicz traktuję jako marny żart. To, że dacie z siebie wszystko znaczy tylko tyle, że dacie niewiele. A miało być inaczej. Medale, zaplecze i I liga. Nic z tego.
Zapowiedzi Frąckiewicz traktuję jako marny żart. To, że dacie z siebie wszystko znaczy tylko tyle, że dacie niewiele. A miało być inaczej. Medale, zaplecze i I liga. Nic z tego.