UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zapowiedzi Frąckiewicz traktuję jako marny żart. To, że dacie z siebie wszystko znaczy tylko tyle, że dacie niewiele. A miało być inaczej. Medale, zaplecze i I liga. Nic z tego.


Anuluj