UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Święcickiego i Bajczyka czas na taczce wywieżć!!!Swoim "nic nie robieniem" pozwalają Startowi ośmieszać miasto Elbląg. Fachowcy z nich od zarządzania "jak z koziej dupy trąba". Dosyć!!!!!
ja-ek
Święcickiego i Bajczyka czas na taczce wywieżć!!!Swoim "nic nie robieniem" pozwalają Startowi ośmieszać miasto Elbląg. Fachowcy z nich od zarządzania "jak z koziej dupy trąba". Dosyć!!!!!
ja-ek