UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Święcickiego i Bajczyka czas na taczce wywieżć!!!Swoim "nic nie robieniem" pozwalają Startowi ośmieszać miasto Elbląg. Fachowcy z nich od zarządzania "jak z koziej dupy trąba". Dosyć!!!!!

ja-ek

Anuluj