UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Popieram Jurka Ringwelskiego i zdaję sobie sprawę co może czuć człowiek, który stworzył ekipę na miarę mistrzyń. Pan Jerzy wybudował, a ci z zarządu rujnują i tym się różnią ci chwały im nie przyniesie i oby jak najszybciej. Osobiście jestem za całkowitym rozwiązaniem tego wątpliwego zarządu bo są niekompetentni i brakuje im samokrytyki. Pozdrawiam p. Jerzego i życzę dużo zdrowia, cierpliwości do lepszych czasów.
Kibic.