UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
najbardziej w Splendorze podobała mi się perkusistka chociaż wokal też dobry, mocny. Ogólnie świetnie się bawiłam i oto chodzi. No a Closterkeller to klasa sama w sobie.
najbardziej w Splendorze podobała mi się perkusistka chociaż wokal też dobry, mocny. Ogólnie świetnie się bawiłam i oto chodzi. No a Closterkeller to klasa sama w sobie.